Fińscy metalowcy ARCHED FIRE z dumą ogłaszają podpisanie umowy na dystrybucję ich debiutanckiego albumu „Remote Control”, który ma ukazać się w wersji cyfrowej 30 kwietnia 2021 r. Za pośrednictwem Wormholedeath

KOMENTARZ ZESPOŁU DOTYCZĄCY ALBUMU:

Remote Control to pierwszy album ARCHED FIRE. Pracowaliśmy nad tym przez cały rok 2020. Większość czasu spędzaliśmy na pisaniu piosenek. Stworzyliśmy nową muzykę, napisaliśmy teksty i opracowaliśmy kilka pomysłów i koncepcji z początków zespołu. Muzyka jest prosta i bezpośrednia; speed metal spotyka heavy metal. Wiele piosenek porusza tematy takie jak moc i kontrola na różnych poziomach iz różnych punktów widzenia.

KOMENTARZ DOTYCZĄCY PODPISANIA DO WHD:

Jesteśmy szczęśliwi i zaszczyceni mogąc podpisać kontrakt z WormHoleDeath. Kiedy po raz pierwszy zaczęliśmy pisać i nagrywać album, robiliśmy to w zasadzie dla siebie, żeby związać luźne wątki sprzed lat. Kiedy jednak był gotowy, wiedzieliśmy, że  płyta zasługuje na to, by być słyszaną na całym świecie. WormHoleDeath sprawi, że to się stanie!

 

 

Music Wolves - Odstęp

Forbidden Omen – Wywiad

Jedyne co możemy spalić, a wręcz rozpalić, to serca naszej publiczności, lecz gdy nadarzy się okazja do zapolowania na smoka, to nie będziemy się zastanawiać dwa razy.

Więcej ==>

Doom Wings – Enklawa Live Czad

Premiera koncertu Zapraszamy was na premię koncertu zespołu Doom Wings, zarejestrowanego w Warsztacie Naprawy Dzwięku „Enklawa” w ramach cyklu koncertów Enklawa Live Czad.Z uwagi na…

Więcej ==>