Aborted! ! !

Baalzagoth to zespół międzypokoleniowy, który ma swój początek w 2019. 
W zamyśle zespół miał podążać w kierunku oldschool death metalu, jednak materiał zarejestrowany na pierwszą płytę ucieleśnia się w przestrzeniach death, black i doom metalu. Tematem utworów jest przemoc, śmierć, egzystencjalizm, antyreligia.
Muzycy określają tę mieszankę jako “czarny śmierć metal”. Wpływ na to mają zróżnicowane inspiracje, a także rozpiętość wiekowa każdego z członków.
Najmłodszy z nich, perkusista, ma obecnie 13 lat, a lider grupy 46 lat.
Baalzagoth wykorzystał czas pandemiczny aby w okresie styczeń – kwiecień 2021
w renomowanym Heinrich House Studio zarejestrować materiał na swój debiut„.

Baalzagoth zaprezentował właśnie klip do pierwszego utworu promującego debiutancki album. Płyta „Morbid Persecutions zespołu Baalzagoth zostanie wydana w kwietniu 2022 roku nakładem polskiej wytwórni Mara Production.Za proces rejestracji, miksu oraz masteringu odpowiada Filip “Heinrich” Hałucha z Heinrich House Studio, który w przeszłośći współpracował z takimi zespołami jak Azarath, Behemoth, Deus Mortem i Hate.

Music Wolves - Odstęp

KALT VINDUR – „Dirty Yields” Video

Black metalowy zespół KALT VINDUR właśnie zaprezentował nowy teledysk. Klip powstał do utworu „Dirty Yields” z wydanego w sierpniu nowego studyjnego albumu zatytułowanego „…And Nothing…

Więcej ==>
Big Cyc w Zabrzu

Big Cyc w Zabrzu

Videorelacja z Koncertu Big Cyc w Zabrzu. Trzydzieści lat temu w małym, studenckim klubie Balbina w Łodzi, który mieścił się w akademiku Uniwersytetu na osiedlu…

Więcej ==>