O ludzkich relacjach i wielu różnych aspektach człowieczeństwa

Disout to nowa grupa muzyczna, tworząca oryginalną mieszankę gitarowych brzmień. Muzyków zespołu możecie kojarzyć z wielu innych krajowych kapel w których, szlifowali umiejętności oraz doświadczenie również na dużych scenach.  

Debiutancki album „MIEN”  który ukaże się 8 lutego opowiada o ludzkich relacjach i wielu różnych aspektach człowieczeństwa. Cały album jest podróżą przez każdy utwór. Emocje, które zespół włożył w stworzenie tego albumu można usłyszeć w każdym utworze.

Od refleksyjnych dźwięków i nastrojowych gitar do metalowych riffów i szybkich partii perkusyjnych. Wszystko podkreślone jest charyzmatycznym głosem wokalisty Darka. Ta płyta jest o nas. O ludziach. O społeczeństwie.  

Disout chce Was wprowadzić w tę historię. A wszystko to złożone w dźwięki konceptualnej rock – metalowej płyty. Hołd dla rocka i solidnych riffów idzie w parze z nowoczesnym brzmieniem metalu.

Skład zespołu:
Darek Dolny – wokal
Mateusz Simiot – gitara
Jan Nowak – bas
Artur „Artie” Woźniak – perkusja


Poniżej zapraszamy do obejrzenia Treasera tego wydarzenia !

 

 

Music Wolves - Odstęp

” Jesteśmy specyficznym festiwalem,szczególnie chodzi o nazwę…. „- wywiad z organizatorem festiwalu Czochraj Bobra Fest

Jest to ten moment, w którym dźwięk przejmuje kontrolę, a człowiek ją traci – w obszernym wywiadzie dla Music Wolves o nowej płycie „Radiance of a Thousand Suns” industrial-metalowego Whalesong, pasji, inspiracjach twórczych, koncertach oraz swojej pracy opowiada multiinstrumentalista, wokalista i kompozytor – Michał Neithan Kiełbasa.

Więcej ==>