Za sobą zostawiłeś gęstwiny lasów, mile kroków na piaszczystym takcie, zielone łąki i polany. Słyszysz szemrzący strumień, a przed Tobą rozpościera się drewniana brama i palisada, za którą widzisz już pierwsze zabudowania pradawnej osady:

I oto ukazał się debiutancki singiel krasnoludzkiej ferajny Dvarga, czyli projektu fantasy metal, w którym się udziela ekipa Savitarium. Nadar jest kompozytorem tejże nieco przaśnej muzyki, zaś Orlinie (Erglis) zdarza się czasem napisać bardzo humorystyczny tekst.

DVARG RHUN KADGHAR! – tak witają się z słuchaczami braci Krasnoludowie. Ta muzyczna gromada stara się w zabrać wszystkich w humorystyczną podróż do świata fantazji u podnóża Gór Czarnych.Singiel pt. „Kocham Twoją Brodę” jest iście zabawną miłosną pieśnią Krasnoluda do prawdziwie krasnoludzkiej niewiasty Dunhildy. Jeśli jesteście fanami fantastyki i macie sporo dystansu do świata, koniecznie posłuchajcie.

Radosna kompania Dvargów gra w składzie: Kazgar, Erglis, Bardin, Oggi, Gwenelin, Nadar i Forgi.

Music Wolves - Odstęp
Nowy teledysk DEVILSNACK

Nowy teledysk DEVILSNACK

Nowy teledysk DEVILSNACK Czternastego marca ukazał się nowy teledysk grupy DEVILSNACK, wszystkich zainteresowanych odsyłamy bezpośrednio do oglądania na portalu You Tube.

Więcej ==>