Porwanie przez UFO w Gdańsku

Arshenic wydaje 4 nowe single tego lata. Pierwszy z nich Bloodsucker, wydany w czerwcu znalazł się na pierwszym miejscu listy Turbo Top w Antyradio. Wczoraj  Arshenic opublikował klip do swojego drugiego singla Extraterrestrial. Czego możemy oczekiwać po klipie? Arshenic postawił na wysoką jakość, ciekawy scenariusz, a filmową charakteryzacje i…. UFO. Czy to zapewni klipowi sukces?


Arshenic to zespół z Trójmiasta, który rozpoczął działalność w 2009 roku. Trzy lata później dał się poznać szerszej publiczności, występując w programie Must Be The Music. W 2019 Arshenic wraz z włoską wytwórnią wydał płytę Final Collision, dzięki której zespół zaczął być wymieniany przez zagraniczne portale muzyczne w gronie „królowych metalu”. Rok temu ugruntował swoją pozycję zdobywając nagrodę Best Clean Vocal 2020 (najlepszy czysty wokal) FEM – Goddesses of Metal.
Kolejny singiel Arshenic – Lucid, zostanie wydany w pierwszy piątek września z gościnnym udziałem Michała Jelonka, znanego z takich formacji jak Jelonek, czy Hunter

Zapraszamy do obejrzenia klipu poniżej 🙂 

Music Wolves - Odstęp