Wyścig trwa. Zacienione przejścia labiryntu rozciągają się przed tobą - korytarz za rogiem , schodzi w nieprzeniknioną czerń, tysiąc identycznych drzwi, ściany, które przesuwają się za tobą, tworząc nowe korytarze i odcinając drogi, które kiedyś były opcjami ucieczki. Z tyłu w ciemności słychać miarowy, nieustępliwy krok myśliwego i niepowtarzalny dźwięk przeładowania broni.

Wejście do dźwiękowego królestwa In Asymmetry oznacza wejście do świata oszałamiającej złożoności i oszałamiającej mocy. Z pozoru atak, który was czeka, to czysty, nieskażony chaos, ale wewnątrz szalejącego wiru jest precyzyjnie skonstruowany porządek; lśniąca, naoliwiona, piekielna maszyna, której części działają w diabelskiej harmonii, wsuwając się na miejsce i zapalając, zamieniając powietrze, którym oddychasz w ogień. Ich debiutancki album Ashes Of Dead Worlds to mistrzowski pokaz technicznego, brutalnego death metalu, który rzuca wyzwanie słuchaczowi na każdym poziomie. 

Wyczekujcie 7 maja – kiedy to In Asymmetry uderzy z ogromną siłą !! 

 

Music Wolves - Odstęp

Kosa Śmierci – Wywiad

Jedyne co możemy spalić, a wręcz rozpalić, to serca naszej publiczności, lecz gdy nadarzy się okazja do zapolowania na smoka, to nie będziemy się zastanawiać dwa razy.

Więcej ==>
Killsorrow

Wywiad – Killsorrow

Killsorrow – wywiad Killsorrow to krakowski zespół grający melodic groove metal. Ich działalność rozpoczęła się w roku 2008 za sprawą gitarzysty Michała Sokoła. „Metalu nauczył…

Więcej ==>