Legenda death metalu z Florydy, Terry Butler (OBITUARY, DEATH, MASSACRE, SIX FEET UNDER) połączyła siły z innymi byłymi członkami MASSACRE Jeramie Kling (również z VENOM INC, THE ABSENCE, GOREGĘNG) na perkusji / wokalu i Taylor Nordberg (THE ABSENCE, GOREGĘNG) ) na gitarze, tworząc INHUMAN CONDITION.

Nowy na scenie, grupa ma wydać swój debiutancki album „Rat God” 4 czerwca. Trio ogłosiło wcześniej współpracę z Blood Blast Distribution w celu wydania albumu w formatach cyfrowych, umowy winylowej z Black Serpent Records (planowane na 6 sierpnia) oraz samodzielnego wydania płyty przez „Listenable Insanity Records” Kling / Nordberg , a także kilka umów licencyjnych z wytwórniami z całego świata na wydawanie dodatkowych płyt CD.
Muzykę do „Rat God” napisali Kling i Nordberg jesienią 2019 roku. Album (wraz z 5 innymi piosenkami, które zostaną wydane w późniejszym czasie), zawiera trzy solówki przygotowane przez Ricka Rozza (DEATH, MANTAS, MASSACRE) oraz teksty / wzorce wokalne perkusisty i tekściarza CANNIBAL CORPSE Paula Mazurkiewicza. „Rat God” został nagrany, zmiksowany i zremasterowany przez Kling / Nordberg w ich własnym Smoke & Mirrors Productions w Spring Hill na Florydzie. Grafikę do albumu wykonał Dan Goldsworthy (ACCEPT, CRADLE OF FILTH, ALESTORM, XENTRIX).
INHUMAN CONDITION to: Jeramie Kling – wokal / perkusjaTerry Butler – basTaylor Nordberg – gitary 

 

Music Wolves - Odstęp

Forbidden Omen – Wywiad

Jedyne co możemy spalić, a wręcz rozpalić, to serca naszej publiczności, lecz gdy nadarzy się okazja do zapolowania na smoka, to nie będziemy się zastanawiać dwa razy.

Więcej ==>