Black Night By Mara nadciąga wraz patronatem Muzycznych Wilków!!!

Na Scenie pojawi się legendarny Besatt – polska black metalowa grupa muzyczna, założona przez basistę Beldaroha, perkusistę Dertalisa oraz gitarzystę Weronisa w 1991 roku w Bytomiu.

Drugim wykonawcą jest Warfist Kapela powstała w roku 2004 z inicjatywy Ronve (voc) i Miha (guit., voc.). Jakiś czas później dołączyli do nich Pavulon na bębnach i Wrath na basie. Ten skład latem 2005 zaszywa się w swojej sali prób i nagrywa tam debiutancki demo/reh „Pure Fucking Hell”. Rok później spłodzone zostaje drugie demo „Tunes Of Hell and Alcohol”, które zyskuje całkiem dobre recenzje w podziemnej prasie zarówno krajowej jak i zagranicznej.Po jego nagraniu z kapeli odchodzi Ronve, a obowiązki wokalne przejmuje Mihu.

Warfist istnieje jako trio od tamtego czasu i udaje im się wydać materiał na siedmiocalowym winylu „HellTyrant Rising” nakładem niemieckiej Iron Bonehead Productions, oraz 3-way split „United In Annihilation” wraz z angielskim Acral Necrosis oraz kolumbijskim Witchtrap.

Dodatkowo Zagrają:

Black Night By Mara
Music Wolves - Odstęp
Irfan

Koncerty – Irfan Powraca do Polski.

Wiosną tego roku Irfan powraca do Polski na dwa koncerty. Bułgarski zespół wystąpi w Krakowie (28.05, Zaścianek) oraz w Warszawie (29.05, Hydrozagadka). Irfan działa nieprzerwanie…

Więcej ==>