Black Night By Mara nadciąga wraz patronatem Muzycznych Wilków!!!

Na Scenie pojawi się legendarny Besatt – polska black metalowa grupa muzyczna, założona przez basistę Beldaroha, perkusistę Dertalisa oraz gitarzystę Weronisa w 1991 roku w Bytomiu.

Drugim wykonawcą jest Warfist Kapela powstała w roku 2004 z inicjatywy Ronve (voc) i Miha (guit., voc.). Jakiś czas później dołączyli do nich Pavulon na bębnach i Wrath na basie. Ten skład latem 2005 zaszywa się w swojej sali prób i nagrywa tam debiutancki demo/reh „Pure Fucking Hell”. Rok później spłodzone zostaje drugie demo „Tunes Of Hell and Alcohol”, które zyskuje całkiem dobre recenzje w podziemnej prasie zarówno krajowej jak i zagranicznej.Po jego nagraniu z kapeli odchodzi Ronve, a obowiązki wokalne przejmuje Mihu.

Warfist istnieje jako trio od tamtego czasu i udaje im się wydać materiał na siedmiocalowym winylu „HellTyrant Rising” nakładem niemieckiej Iron Bonehead Productions, oraz 3-way split „United In Annihilation” wraz z angielskim Acral Necrosis oraz kolumbijskim Witchtrap.

Dodatkowo Zagrają:

Black Night By Mara
Music Wolves - Odstęp

Jesień z Louder Fest – Black River + The Sixpounder + support

Jesień z Louder Fest, edycja klubowa!Black River i The Sixpounder ruszają we wspólną trasę! Trzy wrześniowe koncerty, w trzech miastach w Polsce! Bilety: https://www.biletomat.pl/…/jesien-z-louder-fest-poznan…/https://www.eventim.pl/artist/black-river/https://goout.net/…/jesien-z-louder-fest-black…/hguj/Early Birds – 49…

Więcej ==>

DEKOLT, CONTRAPUNK, THE KISHONES

Zbliża się Punkowy łomot!  Zagrają :  Dekolt – Punk Rock – Piekary Śląskiehttps://www.facebook.com/dekoltpunkrock  Contrapunk – Punk Rock – Racibórzhttps://www.facebook.com/contrapunk  The Kishones – Kishon Punk, Kishon’n’roll – Ścinawahttps://www.facebook.com/TheKishones…

Więcej ==>