Music Wolves zaprasza na koncert Nigrum Opolini

Opole po okresie uśpienia powraca do życia czarnym metalem, miasto które niegdyś była bastionem diabła pomału odbudowuje swoją pozycję… NIGRUM OPOLINI odbędzie się już 28.II.2020r.

Misterium rozpocznie Sacro, horda ta powstała w 2005 roku w Argentynie gdzie konsekwentnie budowała swoją pozycję. W roku 2014 lider grupy przeniósł swoją działalność do Polski (Zawadzkie), gdzie dość szybko udało mu się skompletować skład dla odrodzonej grupy. Pierwszym owocem tej współpracy jest album „La energía del universo” który został wydany przez zespół, poza granicami Polski ukazała się oczywiście edycja argentyńska wydana przez RPM Producciones oraz Rosyjska nakładem Cvlminis Records.

Drugim strzałem będzie występ odrodzonego AntiFlesh. Po wielu perypetiach i zmianach składu ta wrocławska horda coraz śmielej sobie poczyna na krajowym podwórku. Seria udanych koncertów w 2019 gwarantuje że, w Opolu pokażą co to znaczy pałać się prawdziwą czarną sztuką. Dodatkowo smaku dodaje zbliżająca się dużymi krokami nowa płyta. Wzmocniony skład niema zamiaru brać jeńców.

Hate Them All pojawi się w Opolu w jednym celu, aby siać nienawiść. Trio w 2020 roku obchodzi dziesięciolecie swojej działalność, i bynajmniej nie zamierzają zwalniać tempa. Kilkanaście wydawnictw (dwa pełne albumy, pięć splitów, materiały demo i miniCD), a już niebawem planuje wypuścić kolejny splitCD. Każdy ich koncert to istny strzał w ryj.

Jeżeli po tych trzech strzałach jeszcze będziecie mieć siły, to na pewno wam je odbierze Proch. Grupa ta pałą się klasycznym Black Metalem mocno osadzonym w latach 90tych. Ich debiutanckie CD z zostało wydane przez potężny Eastside, a kolejne koncerty jedynie potwierdzają słuszną decyzję Wydawcy. Grupa już zaczyna wychodzić z swoimi rytuałami poza granice Polski i z dumą prezentować się na zagranicznych festiwalach.

Nigrum Opolini
Music Wolves - Odstęp

Closterkeller – Klub Wiatrak – Zabrze!

11.06.2021: CLOSTERKELLER+ support:Landscape of Souls Start godz: 20:00Open door:19:00Bilety: ilość miejsc ograniczona/ reżim sanitarny.Przedsprzedaż: 40 złW dniu koncertu: 50 złClosterkeller to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. „klimatycznego”…

Więcej ==>
Ancient Rites

Koncerty – Ancient Rites

Kiedy w 1998 roku belgijska producentka Marilyn Watelet próbowała w swoim dokumencie „Black Metal” zobrazować kontekst kulturowy tego ruchu, Ancient Rites był w ten krajobraz…

Więcej ==>