Brazylijczycy z Semblant pojawią się po raz pierwszy w Polsce 16 kwietnia 2020 w krakowskim Klubie Zaścianek w towarzystwie Secret Rule, As I May i Vii Arc!

Brazylijski zespół Semblant rusza w kwietniu 2020r. w europejską trasę w ramach której odwiedzi Polskę – muzycy wystąpią 16 kwietnia w krakowskim klubie Zaścianek. Sembnat uzyskał rozpoznawalność wraz z premierą płyty Lunar Manifesto (2014), po której oglądalność singli What Lies Ahead, Dark of the Day i Incinerate na Youtube osiągnęła łącznie ponad 30 milionów. Znakiem rozpoznawalnym grającego melodic death metal Semblant stało się połączenie głosu dwóch wokalistów: żeńskiego śpiewu Mizuho Lin oraz męskiego wokalu Sergio Mazul. Podczas planowanej trasy Semblant będzie promował swoją nową płytę Obscura (2020).

Na trasie wraz z Semblant zaprezentują się trzy inne składy: włoski Secret Rule (gothic metal), fiński As I May (melodic death) oraz niemiecki Vii Arc (visual / alternative metal).

Semblant
Music Wolves - Odstęp
FAUN - PLAKAT - WSPÓLNY

Koncerty – Faun

Po świetnie przyjętym koncercie na Castle Party Festival 2018, niemiecki FAUN wraca do Polski, by jesienią 2020 roku wystąpić na dwóch koncertach: w Krakowie i…

Więcej ==>

Alcoholocaust Metal Fest 2

Zapraszamy serdecznie na drugą edycje imprezy o solidnym brzmieniu z konkretnym trunkiem ! Gwarantujemy grubą dawke rozpierdolu i atmesferę rodem z Rock outu!!! Zagrają:Alt AgeRetributionChaosAsylumStyxx Wstęp 30złPIĄTEK,…

Więcej ==>