Po wielu udanych koncertach oraz wspólnym udziale w festiwalach Uwolnić Muzykę oraz Pol’and’Rock 2019, VANE i MOYRA ruszają w trasę STORM OF FATE TOUR 2020, w ramach której na przestrzeni czterech tygodni odwiedzą osiem klimatycznych klubów rozsianych po całej Polsce!

Zespoły zaprezentują się fanom w następujących lokalizacjach:

2020-02-28 Jazzkino, Zielona Góra
2020-02-29 Spichlerz, Jarocin
2020-03-06 Wydział Remontowy, Gdańsk
2020-03-07 Magnetofon, Łódź
2020-03-13 Zaścianek, Kraków (support: Spatial)
2020-03-14 Leśniczówka, Chorzów (support: Spatial)
2020-03-20 Liverpool, Wrocław
2020-03-21 TBA

(dokładne rozpiski czasowe wydarzeń oraz supporty zostaną ogłoszone w czasie późniejszym)

W ostatnim czasie Vane i Moyra intensywnie koncertowały.
Vane, po wygraniu krajowych eliminacji, zaprezentował Polskę na Wacken Metal Battle w Niemczech zdobywając prestiżowe, 5 miejsce. Dzień później zespół wystąpił na festiwalu Pol’and’Rock na scenie Lecha. Wcześniej metalowcy z Krakowa rywalizowali w finałach polskich eliminacji Bloodstock Metal 2 the Masses, koncertowali klubowo z Acid Drinkers, Virgin Snatch oraz Kat&Roman Kostrzewski, a także wystąpili z Vader’em i Rotting Christ na festiwalu „Uwolnić Muzykę”.
Moyra zaprezentowała się z kolei szerszemu gronu na „Beer Fest – Chorzów”, razem z Vane na „Festiwal Uwolnić Muzykę” i „Pol’and’Rock”, odwiedziła też „Książ Rock Zone” oraz „Siekiera Fest” wraz z Frontside i Materią. Oprócz tego muzycy zagrali u boku Kat&Roman Kostrzewski, Percival Schuttenbach oraz Infected Rain. Zespół ma również na koncie kilka mniejszych, klubowych koncertów, które cieszyły się niemałym zainteresowaniem.
Doświadczenie zebrane na przestrzeni miesięcy przez muzyków Vane i Moyry zaowocowało decyzją o organizacji wspólnej trasy, na której zespoły planują dotrzeć do jeszcze większej liczby fanów!

STORM OF FATE
Music Wolves - Odstęp
Ancient Rites

Koncerty – Ancient Rites

Kiedy w 1998 roku belgijska producentka Marilyn Watelet próbowała w swoim dokumencie „Black Metal” zobrazować kontekst kulturowy tego ruchu, Ancient Rites był w ten krajobraz…

Więcej ==>

Last Minute Summer Festival – odwołany!

LAST MINUTE SUMMER FESTIVAL 2021 odwołany!Z przykrością informujemy, że LAST MINUTE SUMMER FESTIVAL zapowiadany na ostatni weekend sierpnie we Wrocławiu zostaje odwołany. Niejednoznaczne i wciąż…

Więcej ==>