TRT + Nie Pamiętam (Punk/Rock/Metal Night) Łódź/Wooltura

NIE PAMIĘTAM, TRT

Wooltura

08-08-2020 g.19:00

15 zl

 

 
OTWARCIE DRZWI – 19:00 START – 20:00 
Wstęp – 15 PLN ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA (80) 
 
TRT 
 
Zespół został założony w 2016 roku w Płocku. Pierwszym singlem zespołu, zawierającym dwa utwory był „Jeden” który znalazł się na wszystkich najważniejszych serwisach muzycznych takich jak Spotify, iTunes, Amazon i wiele innych. 
Zespół dał poznać się jako wulkan scenicznej energii i mocnych riffów. Wspólne koncerty z zespołami Chemia, Acid Drinkers i Nocny Kochanek tylko to potwierdziły. 
Początki kapeli objawiły się również, wieloma zmianami personalnymi, z których wyodrębnił się aktualny skład. Muzyka grupy to szerokopojęty Rock / Metal / Groove. Cel muzyków to dotarcie do jak największej liczby słuchaczy którzy myślą i czują podobnie. W listopadzie 2018 roku swoją premierę miał klip do utworu „Battlefield” który uchylił rąbka tajemnicy o tym czego możemy się spodziewać na pełnym krążku. Debiutancki album będzie miał swoją premierę jeszcze w tym roku również poza granicami kraju. 
 
FACEBOOK: www.facebook.com/therattrappl/  
TRT – Battlefield Video www.youtube.com/watch?v=G3XGzgU1nRs  
TRT Live – www.youtube.com/watch?v=8eUw_QAPo7o 
 
Skład zespołu: Darek Dolny – Wokal 
Bartosz Ziółkowski – Gitara 
Jan Nowak – Bas 
Artur „Artie” Woźniak – Perkusja 
 
 
 
NIE PAMIĘTAM 
 
Jesteśmy młodym zespołem punkrockowym z Warszawy. W naszej muzyce znajdujemy bardzo dobre połączenie lirycznych tekstów oraz ostrego punk-metalowego brzmienia.  
 
Poruszamy trudne tematy, nie boimy się wyzwań, które stawia przed nami korporacyjne życie, nie w zgodzie z naturą. Dbamy o radośnie ironiczny wydźwięk i zawsze świętujemy owocowe środy.  
 
www.facebook.com/niepamietamzabardzo/ 

Music Wolves - Odstęp
Ancient Rites

Koncerty – Ancient Rites

Kiedy w 1998 roku belgijska producentka Marilyn Watelet próbowała w swoim dokumencie „Black Metal” zobrazować kontekst kulturowy tego ruchu, Ancient Rites był w ten krajobraz…

Więcej ==>