TRT + Nie Pamiętam (Punk/Rock/Metal Night) Łódź/Wooltura

NIE PAMIĘTAM, TRT

Wooltura

08-08-2020 g.19:00

15 zl

 

 
OTWARCIE DRZWI – 19:00 START – 20:00 
Wstęp – 15 PLN ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA (80) 
 
TRT 
 
Zespół został założony w 2016 roku w Płocku. Pierwszym singlem zespołu, zawierającym dwa utwory był „Jeden” który znalazł się na wszystkich najważniejszych serwisach muzycznych takich jak Spotify, iTunes, Amazon i wiele innych. 
Zespół dał poznać się jako wulkan scenicznej energii i mocnych riffów. Wspólne koncerty z zespołami Chemia, Acid Drinkers i Nocny Kochanek tylko to potwierdziły. 
Początki kapeli objawiły się również, wieloma zmianami personalnymi, z których wyodrębnił się aktualny skład. Muzyka grupy to szerokopojęty Rock / Metal / Groove. Cel muzyków to dotarcie do jak największej liczby słuchaczy którzy myślą i czują podobnie. W listopadzie 2018 roku swoją premierę miał klip do utworu „Battlefield” który uchylił rąbka tajemnicy o tym czego możemy się spodziewać na pełnym krążku. Debiutancki album będzie miał swoją premierę jeszcze w tym roku również poza granicami kraju. 
 
FACEBOOK: www.facebook.com/therattrappl/  
TRT – Battlefield Video www.youtube.com/watch?v=G3XGzgU1nRs  
TRT Live – www.youtube.com/watch?v=8eUw_QAPo7o 
 
Skład zespołu: Darek Dolny – Wokal 
Bartosz Ziółkowski – Gitara 
Jan Nowak – Bas 
Artur „Artie” Woźniak – Perkusja 
 
 
 
NIE PAMIĘTAM 
 
Jesteśmy młodym zespołem punkrockowym z Warszawy. W naszej muzyce znajdujemy bardzo dobre połączenie lirycznych tekstów oraz ostrego punk-metalowego brzmienia.  
 
Poruszamy trudne tematy, nie boimy się wyzwań, które stawia przed nami korporacyjne życie, nie w zgodzie z naturą. Dbamy o radośnie ironiczny wydźwięk i zawsze świętujemy owocowe środy.  
 
www.facebook.com/niepamietamzabardzo/ 

Music Wolves - Odstęp

Merkfolk – trasa koncertowa

Zapraszamy na reaktywowaną trasę  promującą akustyczną płytę „Echo”, zespołu Merkfolk, której będzie towarzyszyć zespół Derwana. Poniżej wrzucamy informacje oraz link do wydarzeń na fb  na…

Więcej ==>

Last Minute Summer Festival 2020

Wracamy do gry! Nosowska, Happysad, OSTR, Illusion, Luxtorpeda, Łydka Grubasa, Paweł Domagała, Miuosh, Nocny Kochanek, Daria Zawiałow, Fisz Emade, Łąki Łan, Dwa Sławy, Sarius, Meek,…

Więcej ==>

Closterkeller – Klub Wiatrak – Zabrze!

11.06.2021: CLOSTERKELLER+ support:Landscape of Souls Start godz: 20:00Open door:19:00Bilety: ilość miejsc ograniczona/ reżim sanitarny.Przedsprzedaż: 40 złW dniu koncertu: 50 złClosterkeller to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. „klimatycznego”…

Więcej ==>