Nadciąga diaboł ze swoim nowym albumem

Specjalnie dla was prezentujemy grafiię zbliżającego się albumu. Udało nam się dotrzeć mości boruty, gdy popijał miód pitny przty szynkwasie w Łęczyckiej knajpie. Oto co kazał nam przekazać : 

„Witajcie Waszmościowie! Oto okładka nowej płyty – niektórzy mówią, że jest niezła, inni, że jest przyzwoita – fakt autentyczny jest taki, iż w końcu jest 😃 Jak i poprzednio bywało możecie umieścić swoje logo/reklamę/zdjęcie kota na jednej ze stron książeczki za pewną, ustaloną kwotę – nie jest ona wyższa niż na poprzedniej płycie (równowartość dobrego łiskacza) wspomagając nas w ten sposób w wydaniu CD. Premiera w październiku no i zapraszamy do współpracy choć ilość miejsca w książeczce jest ograniczona 🙂
Niebieski fragment wykonała na plastrze brzozy Wiolka Herczyńska AblaArt 🙂
https://www.facebook.com/search/top?q=ablaart”
 

 

 
Music Wolves - Odstęp

Thy Soulless Empire – Wywiad z Marcinem Fronckiem Frąckowiakiem

Jest to ten moment, w którym dźwięk przejmuje kontrolę, a człowiek ją traci – w obszernym wywiadzie dla Music Wolves o nowej płycie „Radiance of a Thousand Suns” industrial-metalowego Whalesong, pasji, inspiracjach twórczych, koncertach oraz swojej pracy opowiada multiinstrumentalista, wokalista i kompozytor – Michał Neithan Kiełbasa.

Więcej ==>