„Iluzja ograniczenia” to utwór pokazujący mocniejszą stronę nowego materiału, który zespół szykuje dla fanów na nadchodzący rok. Nowy singiel udowadnia, że Transgresja nie obawia się eksperymentów i zmian w stylistyce autorskich kompozycji, a w tworzonym przez siebie muzycznym świecie czuje się jak ryba w wodzie.

Teledysk do „Iluzji” jest nie tylko obrazową wędrówką po muzycznym świecie Transgresji, ale także symboliczną podróżą w głąb ludzkiego umysłu. Opowiada historię postaci, która egzystuje na co dzień w hermetycznej, pustej rzeczywistości, w której czuje się uwięziona. Zamykając się w klatce własnych przyzwyczajeń i nałogów powoli odchodzi od zmysłów, nie zdając sobie przy tym sprawy z tego, że w rzeczywistości sama w największym stopniu odpowiada za swoje ograniczenie. Odpowiedzialny za realizację klipu Dawid Cechmajster serwuje widzowi obraz surowy, oniryczny i nieoczywisty, pozostawiający szerokie pole do własnej interpretacji.
Mocne muzyczne uderzenie singla wraz z towarzyszącym mu starannie przemyślanym i wyprodukowanym klipem ramię w ramię budują ów mroczny, niepokojący klimat, który stał się już wizytówką wizerunku Transgresji. Zdjęcia do teledysku powstały w ciągu dwóch dni przy pomocy sprawnie działającej ekipy filmowej.
 
Directed by – Dawid Cechmajster |
Written by – Transgresja D.O.P. – Dawid Cechmajster
Starring – Anna Lemieszek
Editor – Monika Maruszczak
Production – Cechmajster Visuals http://cechmajster.com/
Production Manager – Adrianna Minkiewicz | Production Assistant
Mateusz Wiktorowicz |
Set Designer – Kamila Białkowska | Set Designer Assistant – Maksym Szblicki |
Makeup – Sylwia Ostrowska |
Costume Designer – Małgorzata Krasna – Korycińska |
Gaffer – Olaf Bressa |
Lighting Assist – Paweł Marek
Special thanks: Zuza Andruczyk
Music Wolves - Odstęp

Nowy Teledysk Synapsa

Formacja Synapsa zaprezentowała klip do utworu The Cage. Numer pochodzi z nadchodzącej EPki – Dissimulation Teledysk możecie zobaczyć tutaj : https://youtu.be/VFwcN4tmCSs

Więcej ==>
SAVITARIUM - Koljadka

Video – Savitarium – Koljadka

SAVITARIUM – KOLJADKA Z OSADY SAVITARIUM: SAVITARIUM przedstawia „Koljadkę” niosącą wszelką pomyślność. Prezentuje swoją interpretację w języku prasłowiańskim, znanej na całym świecie ukraińskiej zimowej pieśni…

Więcej ==>