Zawsze znajdą się tacy, którzy są potworni, nieziemscy w swoich wizjach i pragnieniach, są aniołami spoza granicy rozumu.

Onchocerciasis Esophagogastroduodenoscopy to zespół obejmujący oceany i kontynenty, łączący kataklizmiczną kreatywność i niepohamowaną wyobraźnię australijskiego wokalisty Jesse Agiomamitisa i multiinstrumentalisty z Quebecu Caleba Simarda. Zainspirowana częściowo kontrowersyjną japońską serią anime o mechach Neon Genesis Evangelion i jej panteonem anielskich najeźdźców, muzyka Onchocerciasis Esophagogastroduodenoscopy istnieje poza granicami nawet najbardziej ekstremalnych gustów muzycznych. Wokale są żywiołową siłą; wyjąca burza, opadający grzbiet tsunami, gęsty bulgot spalającej się lawy. Gitara Simarda jest dźwiękową destylacją szaleństwa, a jego bębnienie jest nieustannym atakiem na zmysły. To nie przypomina niczego, co słyszałeś wcześniej.

Zgnilizna Sachiel zostanie uwolniona 9 kwietnia przez Stillbirth Records, a krzyki szalejących aniołów rozbiją firmament, gdy nadejdą , by siać zniszczenie.

Music Wolves - Odstęp

Czas na wpiekłowstąpienie – Sothoris wywiad

Jest to ten moment, w którym dźwięk przejmuje kontrolę, a człowiek ją traci – w obszernym wywiadzie dla Music Wolves o nowej płycie „Radiance of a Thousand Suns” industrial-metalowego Whalesong, pasji, inspiracjach twórczych, koncertach oraz swojej pracy opowiada multiinstrumentalista, wokalista i kompozytor – Michał Neithan Kiełbasa.

Więcej ==>