“Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie” - Friedrich Nietzsche -

Ciężar, ładunek emocjonalny, melodia to jedne z głównych cech opisujących muzykę zespołu.
Pale Path na pierwszym miejscu stawia wydawanie materiału, który jest bezkompromisowy – muzycznie oraz produkcyjnie.Te założenia pomogli stworzyć Henrich House Studio, gdzie odbyły się nagrania albumu oraz Roman Kharyukov, który zajął się mixem i masteringiem. Obraz do singla “Enemy” uhonorowany statuetką PL Music Video Awards w kategorii “Rock i Ostre Brzmienie” został stworzony przez Aleksandra Kropidłowskiego, wyśmienitego niezależnego twórcy.
Materiał został zarejestrowany niekonwencjonalną metodą – na taśmie 16 mm.

Pale Path zabiera słuchacza w mroczne zakątki naszego społeczeństwa, siedliska samotności oraz niespokojnych myśli, przypominając że świat nie zawsze bywa miejscem kolorowym.
Podróż ta dosadnie obnaża problemy współczesności przy akompaniamencie ciężkich brzmień z pogranicza metalcore’u, deathcore’u oraz djentu, nie pomijając przy tym melodii.

Pale Path powstał w marcu 2018 roku w wyniku spotkania piątki osób, które za główny cel obrały sobie tworzenie muzyki, która wprawia w ruch każdy atom ciała. W skład zespołu wchodzą:
Krystian „Kryśka” Łukaszczyk – Wokal
Dawid Rydz – Gitara Solowa
Chris Maciaszek – Gitara Rytmiczna
Wiktor Niezgoda – Perkusja
Aleksander Głowacki – Bas

Informujemy jednocześnie że ekipa dołączyła do naszego stada! 

Poniżej kawał dobrej muzy do odsłuchu !

Music Wolves - Odstęp

Wredrock – Plebania(Video)

Nowe kawałek wrednych rockowców „Plebania” opowiada o krzywdach wyrządzonych , przemocy i niezrozumieniu wobec najsłabszych. Odnosi on się do wielu sytuacji jakie mają miejsce w…

Więcej ==>