Posłuchaj singla “Madness” z płyty "Gloria Mortis".

Po sześciu latach z nowym materiałem powraca warszawska formacja Chimera grająca black metal z elementami heavy metalu. „Gloria Mortis” to najnowszy, drugi w dyskografii album stołecznej grupy, której dowodzi Rafał “Charon” Mazur. Nowa płyta zawierać będzie aż 12 kompozycji zaśpiewanymi zarówno w języku polskim jak i angielskim wzbogacone trzema interludiami z melodeklamacją. Partie wokalne na nowe wydawnictwo zarejestrował Grzegorz “Dante” Ptak, jednak w styczniu nastąpiła zmiana i jego miejsce zajął Krzysztof Gałecki z kapeli StygmatH, który również będzie gitarzystą rytmicznym. 
 

 

Muzykę na nowy album zarejestrowano w kilku miejscach:

  • perkusja we współpracy z Filipem Hałucha w Heinrich House Studio 
    (
    Obscure Sphinx, Behemoth, Deus Mortem)

  • gitara elektryczna oraz basowa z Witkiem Nowakiem w Devil’s Tail Production (Kira, Hellhaim)

  • ścieżka wokalna w warszawskim Fire Studio.

 

Za miks i mastering odpowiadają Krzysztof Małagowski oraz Daniel Witczak z Aurora Studio, którzy współpracowali między innymi z LaNinia oraz Materia. Autorem okładki jest perkusista zespołu – Andrzej Ruszkowski.

 

Premiera płyty zaplanowana jest na 20 lutego bieżącego roku, a pre-order będzie dostępny na profilu Bandcamp https://chimera1.bandcamp.com

 

Przed wami:

Pierwszy singiel z płyty “Gloria Mortis

Posłuchaj utworu “Madness

 

Music Wolves - Odstęp
Vane- The Cannibal

Vane- The Cannibal

Premiera najnowszego teledysku Vane- The Cannibal The Cannibal, najnowszy singiel i teledysk jest oficjalnie dostępny! Bez zbędnego paplania, oglądajcie go poniżej:

Więcej ==>