Video jest hołdem dla opowiadania „The Masque of the Red Death” Edgara Allana Poe oraz filmu o tym samy tytule z Vincentem Price.

Album „Beyond Acheron” został wydany w czerwcu i wciąż można go nabyć na następujących nośnikach: digi cd, jewel case cd, Czarny Lp, Die hard Czerwony Lp, Wooden box oraz t-shirt i longsleeve.

Po 30 latach stania na czele Black / Death metalowego ACHERON, lider zespołu Vincent Crowley zakończył działalność tej kultowej grupy i rozpoczął solową karierę pod szyldem Vincent Crowley. Powracając z Otchłani, nowy muzyczny twór obiera nieco odmienna drogę niż Acheron. Debiutancki album jest mieszanką wszystkich ekstremalnych styli i ciężko go jednoznacznie zakwalifikować. Planowane są koncerty na których makabrycznej muzyce będzie towarzyszyła oprawa wizualna rodem z horrorów.

Beyond Acheron” został nagrany w Sonic Lounge Studios z Joe Viersem jako producentem. Album zawiera 6 utworów (plus intro i outro skomponowane przez Ludo „Evil” Lejune z Melek-Tha) okraszonych mrocznym brzmieniem i jednocześnie doskonalą produkcja.

 

Music Wolves - Odstęp

Dziewanna – Brunhilda (Video)

Pojawił się nowy teledysk Dziewanny. Oto co na jego temat mówi sama artystka:  „Brunhilda była walkirią podległą Odynowi. Gdy światem rządziły jeszcze pokój i harmonia,…

Więcej ==>