20 sierpnia Gliwice pod Areną na świeżym powietrzu wystąpi Łydka Grubasa i Transgresja. 

Jak pisze sama ekipa Łydki:
„Zobaczcie, jak imponująco zapowiada się to wydarzenie. Z góry wygląda to tak, że zatkało nas na chwilę jak przechodzony odkurzacz. Mamy do dyspozycji od gwizda terenu. Będzie gastro, będą browary, będzie zajebongo scena, dźwięk i lampki. Zapraszamy zatem, pojawiamy się na Śląsku w składzie Łydka + Transgresja, i dajemy z liścia w dziób.
 
Było parę sygnałów, że bilet jest dość drogi, zatem – po konsultacjach z organizatorem zgodziliśmy się na to, żeby od teraz online, oraz w dniu koncertu na bramce zjechać z ceny po bandzie na 40 PLN!
Od razu wyjaśniamy. Żeby osoby, które kupiły bilet wcześniej, czyli najwierniejsi fani, nie poczuli się wykorzystani – wszyscy, którzy zapłacili regularną cenę, dostaną od nas zniżkę na 20 PLN do wykorzystania na nasz dowolny koncert organizowany przez nas w przyszłości gdzie sprzedaż będzie prowadzona przez bileterię GoOut.
Music Wolves - Odstęp

Koncerty – Velesar

Velesar wraca na trasę po Covid 19    Tak jak wszystkim,  wirus i Velesarowi pokrzyżował szyki  Musieli  przesunąć na jesień całą trasę . Na szczęście…

Więcej ==>