20 sierpnia Gliwice pod Areną na świeżym powietrzu wystąpi Łydka Grubasa i Transgresja. 

Jak pisze sama ekipa Łydki:
„Zobaczcie, jak imponująco zapowiada się to wydarzenie. Z góry wygląda to tak, że zatkało nas na chwilę jak przechodzony odkurzacz. Mamy do dyspozycji od gwizda terenu. Będzie gastro, będą browary, będzie zajebongo scena, dźwięk i lampki. Zapraszamy zatem, pojawiamy się na Śląsku w składzie Łydka + Transgresja, i dajemy z liścia w dziób.
 
Było parę sygnałów, że bilet jest dość drogi, zatem – po konsultacjach z organizatorem zgodziliśmy się na to, żeby od teraz online, oraz w dniu koncertu na bramce zjechać z ceny po bandzie na 40 PLN!
Od razu wyjaśniamy. Żeby osoby, które kupiły bilet wcześniej, czyli najwierniejsi fani, nie poczuli się wykorzystani – wszyscy, którzy zapłacili regularną cenę, dostaną od nas zniżkę na 20 PLN do wykorzystania na nasz dowolny koncert organizowany przez nas w przyszłości gdzie sprzedaż będzie prowadzona przez bileterię GoOut.
Music Wolves - Odstęp

Last Minute Summer Festival 2020

Wracamy do gry! Nosowska, Happysad, OSTR, Illusion, Luxtorpeda, Łydka Grubasa, Paweł Domagała, Miuosh, Nocny Kochanek, Daria Zawiałow, Fisz Emade, Łąki Łan, Dwa Sławy, Sarius, Meek,…

Więcej ==>