Tom Holder

W czwartek 12 grudnia 2019 roku w studio Radia Ostrowiec odbył się koncert zespołu Tom Holder, który zajął 2 miejsce podczas konkursu „Rockowe Świętokrzyskie”.

Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 20:00 i przez cały czas było transmitowane na antenie wcześniej wspomnianego radia.

Zespół zaprezentował numery, które będzie można usłyszeć na płycie – niestety wciąż pozostaje tajemnicą kiedy zobaczymy ich debiutancki album, wiadomo jednak, że znajdzie się na nim dziewięć utworów.

W trakcie koncertu zespół powrócił również do utworu „Oni zaraz przyjdą tu” oryginalnie wykonywanego przez Breakout. Jak zapewnia Łukasz Lech (klawiszowiec i basista) numer zostanie w ich repertuarze koncertowym na stałe, może jednak zmienić formę.

Ciekawostką dla fanów zespołu może być znaczenie nazwy formacji. Chłopaki z Tom Holder wspólnie opowiadają o jej znaczeniu i pomyśle na nazwę. Jednak najbardziej na ten temat wypowiada się Rafał Zugaj (perkusista) – Generalnie chłopaki nie mieli pojęcia co to jest ta część od perkusji co trzymałem w ręce, był to element zestawu perkusyjnego. Odpowiedziałem im, że to jest tom holder, chłopaki zaczęli pytać co to jest tom holder – Następnie wypowiedź kontynuuje Piter Pucułek (wokalista) – uznaliśmy, że tom holder brzmi jak imię i nazwisko i stwierdziliśmy, że jest to dobra myśl na nazwę zespołu. – Wokalista zdradza również, że często będzie można usłyszeć ich w Krakowie.

Cieszę się, że miałam możliwość uczestniczenia w koncercie tych młodych, utalentowanych i pełnych pasji chłopaków. Miło było usłyszeć ich na żywo po tak długim czasie i zobaczyć jak zmiana nazwy oraz gatunku granej muzyki wpłynęła na zespół. Prawdę mówiąc miałam cichą nadzieję, że podczas wydarzenia usłyszę cover „Dymu”, o który proszę chłopaków od ich pierwszego koncertu. Nie usłyszałam go jednak, ale ogromne wrażenie wywarł na mnie cover „Oni zaraz przyjdą tu”. Kapela zaprezentowała go w nowy,, odświeżonym i przede wszystkim mocnym brzmieniu.

Jedyne czego zabrakło mi na koncercie to miejsca stojące, bo nie sposób powtrzymać się od ruchu przy muzyce Tom Holder!

Adja

Music Wolves - Odstęp
4 Szmery Photo 1

Relacje – 4 Szmery

4 Szmery Dnia 14.12.2019 w https://www.facebook.com/lesniczowka.chorzow/ Mieliśmy przyjemność gościć działający od 20 lat, pochodzący z Bochni zespół „4szmery”, w składzie Robert „Sierściu” Mastalerz (wokal), Andrzej…

Więcej ==>
XIII Stoleti

Relacje – XIII Stoleti

Czeskie wampiry zawitały do wiatraka- relacja z koncertu XIII Stoleti w C.K Wiatraku Słowem Wstępu XIII Stoleti – to ikona europejskiego rocka gotyckiego. Ich debiutancki…

Więcej ==>
Tom Holder Photo 2

Relacje – Tom Holder

Tom Holder W czwartek 12 grudnia 2019 roku w studio Radia Ostrowiec odbył się koncert zespołu Tom Holder, który zajął 2 miejsce podczas konkursu „Rockowe…

Więcej ==>