The Light shines from Darkness - Let it be Shades of Darkness

Shades of Darkness Magazine to nowa pozycja na polskiej scenie prasy muzycznej o objętości ponad dwustu dwudziestu stron nietuzinkowej lektury.

 

Jak piszą sami jego twórcy : 

Naszym głównym celem jest dostarczenie czytelnikom magazynu o najwyższej jakości. Stawiamy na rozbudowane wywiady, bez zbędnego skracania wypowiedzi i bez cenzury. Pozwalamy artystom na pełną swobodę, dzięki czemu nasze treści są intrygujące i autentyczne. W Shades of Darkness Magazine niejednokrotnie znajdziesz aż kilkunastostronicowe teksty poruszające nie tylko temat muzyki ale i filozofii, szeroko pojętej kultury i mrocznej natury człowieka. Nie zobaczysz tutaj stereotypowego układu – jednego zdjęcia i ściany tekstu. Szczycimy się niepowtarzalną, indywidualnie zaprojektowaną szatą graficzną składającą się z ręcznie tworzonych ilustracji, obrazów, zdobień i portretów artystów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników magazyn powstał w dwóch wersjach językowych, polskiej i angielskiej. Posiada również przyjemną dla oka czcionkę, umożliwiającą szybkie i komfortowe czytanie każdego wywiadu, artykułu czy recenzji. (W krótkim czasie od premiery) zaufały nam już setki czytelników, zyskaliśmy uznanie artystów zarówno polskich jak i zagranicznych. Ze zniecierpliwieniem czekają na kolejne numery naszego magazynu. Kup swój egzemplarz i przekonaj się, że Shades of Darkness Magazine to coś, czego jeszcze w historii nie było!

 

Magazyn dostępny do kupienia pod poniższym linkiem 👇
Music Wolves - Odstęp

Miałam wrażenie, że właśnie dla takich chwil warto to wszystko robić, nawet jeśli momentami jest trudno. – wywiad z Shagreen

Jest to ten moment, w którym dźwięk przejmuje kontrolę, a człowiek ją traci – w obszernym wywiadzie dla Music Wolves o nowej płycie „Radiance of a Thousand Suns” industrial-metalowego Whalesong, pasji, inspiracjach twórczych, koncertach oraz swojej pracy opowiada multiinstrumentalista, wokalista i kompozytor – Michał Neithan Kiełbasa.

Więcej ==>

Forbidden Omen – Wywiad

Jedyne co możemy spalić, a wręcz rozpalić, to serca naszej publiczności, lecz gdy nadarzy się okazja do zapolowania na smoka, to nie będziemy się zastanawiać dwa razy.

Więcej ==>