Debiut nowej kapeli ze stajni szwedzkiego melodic death metalu

Oświadczenie zespołu

„Silent Verdict to melodyjny death metalowy zespół ze Szwecji. Po wydaniu naszej pierwszej EP-ki” Azrael „i kilku koncertach poczuliśmy, że następnym krokiem będzie rozpoczęcie pisania materiałów na nasz debiutancki album. Na samym początku tego pisania mieliśmy szczęście, że odkrył nas producent Jonathan Mazzeo, który połączył nas z wytwórnią WormholeDeath. Po nagraniu około pięciu piosenek obie strony uznały, że to właściwy czas, aby podpisać kontrakt płytowy. Przystąpiliśmy do nagrywania albumu z Jonathanem Mazzeo (The Grid Europe) w Pistoi we Włoszech, a produktem końcowym jest album „Condemned”.

Ostateczna data premiery to 30.04.2021.

 

 

Music Wolves - Odstęp

Nowe wieści z obozu Diaboła Boruty, oraz prezentacja okładki nowego albumu

Jest to ten moment, w którym dźwięk przejmuje kontrolę, a człowiek ją traci – w obszernym wywiadzie dla Music Wolves o nowej płycie „Radiance of a Thousand Suns” industrial-metalowego Whalesong, pasji, inspiracjach twórczych, koncertach oraz swojej pracy opowiada multiinstrumentalista, wokalista i kompozytor – Michał Neithan Kiełbasa.

Więcej ==>

Rock Na Bagnie ! ! ! Słów kilka o historii.

Bo muzyka ma łączyć ROCK NA BAGNIE to festiwal który swoją atmosferą przypomina stare dobre festiwale lat 80-tych takie jak Jarocin czy Róbrege. Pomysł festiwalu zrodził się w 2009 r. a jego inicjatorami…

Więcej ==>

Forbidden Omen – Wywiad

Jedyne co możemy spalić, a wręcz rozpalić, to serca naszej publiczności, lecz gdy nadarzy się okazja do zapolowania na smoka, to nie będziemy się zastanawiać dwa razy.

Więcej ==>