Z dumą przedstawiamy pierwsze koncerty po Covidowej suszy!!!
Wraz z przyjaciółmi z Wolfarian i Łysej Góry zapewnimy Wam niezapomniane wrażenia i ognistą atmosferę przez cały wieczór!
Bierzcie pod pachę przyjaciół, rodziny i sąsiadów i spędźcie z nami ten dzień, nie pożałujecie!
(Informacje o biletach oraz ograniczeniach na dole opisu)
 
Aether
Aether to polski zespół grający epic melodic death metal założony w 2015 roku. Inspiruje się m. in. Wintersun, Blind Guardian czy Wolfheart. Już od wydania pierwszego albumu EP „Tale of Fire” w 2016 roku grupa prężnie rozwija się na polskiej scenie metalowej występując na jednej scenie z takimi zespołami jak Batushka, KAT, czy Percival Schuttenbach. Zespół zagrał ponad 50 koncertów klubowych na terenie całej Polski, dwie trasy po Rumunii i występował na zagranicznych festiwalach przed kilkutysięczną publicznością.
Ukoronowaniem dotychczasowej twórczości zespołu jest pierwszy pełnowymiarowy album „In Embers”, wydany 01.06.2019, który powstał z udziałem artystów jak Rolf Pilve (Wintersun, Stratovarius), Topias Kupiainen (Arion), czy Svante Forsbäck (Chartmakers Mastering). Obecnie zespół koncertuje promując najnowsze wydawnictwo i przygotowuje się do europejskiej trasy na początku 2022 roku.
 
 
Wolfarian
„We are czech folk-metal band called Wolfarian. Our music is inspired by celtic and nordic
melodies and culture. We try to unite different themes and views on music together with
poetic or epic lyrics and energy on stage.
Our songs are specific for unique combination of crude male growl and soft female singing.
Typical instruments are complemented by violin melodies, translucent flutes and keyboards which often compliment the mysterious melancholy and beauty in our songs.”
 
 
Łysa Góra
Zespół Łysa Góra to folkowa dusza mocno zakorzeniona w słowiańskiej ziemi, wyrastająca wśród energetyzujących aranżacji. Trudno ich jednoznacznie przypisać do jednego nurtu. Łysa Góra ma na swoim koncie dziesiątki koncertów, festiwali, turniejów, a także występy na żywo w TV i radiu. Współuczestniczyli w projektach muzycznych i filmowych. Ich występy sceniczne to gwarancja niesamowitej dawki energii, strojów, scenografii i klimatu rodem z Łysej Góry.
Łysa Góra -projekt heavy folkowy – folk połączony rockiem i ciężkim głębokim metalowym brzmieniem. Podwójna stopa, tłuste riffy, energetyzujące skrzypce i białe głosy.
 
Bilety: 25 PLN (dostępne w klubie w dniu koncertu)
 
Obecne regulacje związane z pandemią Covid-19 zakładają, że na koncert mogą wejść osoby niezaszczepione w ilości nieprzekraczającej 75% pojemności klubu, a osoby szczepione nie są wliczane w podany limit. Oznacza to, że zaszczepieni mogą przychodzić bez ograniczeń, a w imieniu klubu prosimy o przygotowanie się do okazania dowodu szczepienia podczas wejścia na koncert.
Mamy nadzieję, że te symboliczne utrudnienia nie zgaszą ognia w Waszych sercach :))
Zapraszamy serdecznie!!!
Music Wolves - Odstęp
Siekiera

Koncerty – Siekiera

Pomysł na festiwal zrodził się w 2017 roku. Jako gość różnych festiwali często słyszałem „kurła, kiedyś to było”. Oczywiście chodzi o to, że obecne festiwale,…

Więcej ==>
Lenny is Dead

Koncerty – Lenny is Dead

Lenny is Dead po raz pierwszy zagra w Buku. Jeżeli i lubicie dobre piwo i dobrą muzykę zapraszamy do Pijalni Piwa Fiskaz na koncert grupy…

Więcej ==>