20 czerwca 2020 roku Temtris wydał potężny singiel i klip filmowy „Forever” jako przedsmak tego, co miało pojawić się na długo oczekiwanym, szóstym studyjnym albumie „Ritual Warfare”, który zostanie wydany przez Wormholedeath Records.

„Ritual Warfare” charakteryzuje się wyjątkową muzykalnością i umiejętnościami pisania piosenek, które Temtris dostarcza na każdym albumie. 8 porywających utworów, ponad 45 minut, pełnych chwytliwych riffów i refrenów, dynamicznych i dominujących sekcji rytmicznych oraz potężnych wokali, które odróżniają ten zespół od innych.
„Ritual Warfare”, ze swoją oprawą graficzną w stylu Azteków, jest obowiązkowy dla każdego fana muzyki mocnej, thrashowej i tradycyjnego heavy metalu.

 

Kilka słów od zepsołu:

„Temtris z radością wypuszcza Ritual Warfare na płytach Wormholedeath pod koniec kwietnia 2021 roku! Ciężko pracowaliśmy, aby dostarczyć naszym fanom kolejny album z 8 potężnymi i chwytliwymi utworami, które sprawią, że nasi fani będą spragnieni wrażeń z występów na żywo. Nie możemy się doczekać trasy koncertowej tego albumu po stanach Australii i miejmy nadzieję, że wrócimy do Nowej Zelandii . Ekipa Temtris jest bardzo chętna, aby dołączyć do festiwali i przedstawić naszą nową muzykę naszym fanom z całego świata.”

 

 

Music Wolves - Odstęp

Rock Na Bagnie ! ! ! Słów kilka o historii.

Bo muzyka ma łączyć ROCK NA BAGNIE to festiwal który swoją atmosferą przypomina stare dobre festiwale lat 80-tych takie jak Jarocin czy Róbrege. Pomysł festiwalu zrodził się w 2009 r. a jego inicjatorami…

Więcej ==>

Percival, Wild Hunt Live, Mini

Jest to ten moment, w którym dźwięk przejmuje kontrolę, a człowiek ją traci – w obszernym wywiadzie dla Music Wolves o nowej płycie „Radiance of a Thousand Suns” industrial-metalowego Whalesong, pasji, inspiracjach twórczych, koncertach oraz swojej pracy opowiada multiinstrumentalista, wokalista i kompozytor – Michał Neithan Kiełbasa.

Więcej ==>