Świńskie Covery

VADER

SEPULTURA

BEHERIT

APTEKA

Jeśli któreś w tych nazw coś Tobie mówią lub jeśli jesteś fanem którejś z powyższych formacji to JUŻ DZIŚ premierę ma wydawnictwo DLA CIEBIE!

Jak mówią sami twórcy: 

Oto owoc naszej lockdownowo-COVIDowej pracy – „COVERED IN GRIND” – album coverowy. Materiał był nagrywany między grudniem 2020 a kwietniem 2021 w POST ABORTUM studio. Będzie to pierwsze wydawnictwo w całości miksowane przez naszego gitarzystę Sfensona. Choć cześć kawałków została nagrana już w 2019 i zmiksowana przez Szymon Grodzki z Invent-Sound Studio. Pracowaliśmy nad nim intensywnie przez ostatni rok i wspomogli nas nasi przyjaciele z zacnych kapel undergroundowych:

Łukasz „Lucass” Krzesiewicz (GNIDA)

Marcin „Mały” Brzeziński (Mass Insanity)

Bartosz Grześkowiak (Impure Declaration)

Kuba Brewczyński (Straight Hate)

Łukasz „Piehoo” Pieszczyński (Kontagion)

Martin Skowronski (Fatigue)

Album jest dostępny w wersji cyfrowej na naszej stronie bandcamp ZA DARMO!

https://unbornsuffer.bandcamp.com/album/covered-in-grind

Również można nabyć go w wersji fizycznej – bundle w tekturowej obwolucie w skład którego wchodzić będzie nasz szósty album studyjny wydany rok temu – „Commit(ment to) Suicide” (to właśnie na nim znajdziecie „legendarny” już cover KANALIA „No Future”) plus CDr „Covered In Grind” w bonusie. Taki zestaw jest dostępny w nakładzie TYLKO 100 ręcznie numerowanych sztuk.

Music Wolves - Odstęp
Killsorrow

Wywiad – Killsorrow

Killsorrow – wywiad Killsorrow to krakowski zespół grający melodic groove metal. Ich działalność rozpoczęła się w roku 2008 za sprawą gitarzysty Michała Sokoła. „Metalu nauczył…

Więcej ==>
vane_row_banner

Wywiad – Vane

VANE – wywiad Okręt Vane od roku pruje fale oceanu muzycznego – czy spodziewaliście się tak szybkiego sukcesu ? Powiem tak – dużo z tego…

Więcej ==>