W związku ze startem z dniem  przedsprzedaży biletów uprzejmie informujemy, że Festiwal Metal Doctrine vol.3 2021 organizowany jest w oparciu o wytyczne obowiązujące organizatorów koncertów podczas trwania pandemii Covid – 19.
 
Oznacza to co następuje:
 
1.W puli sprzedażowej nie wymagającej przedstawienia potwierdzenia, że się jest osobą zaszczepioną wchodzi ograniczona liczba 250 biletów.
 
2. Po wyczerpaniu się puli 250 biletów nie wymagających deklaracji zaszczepienia, bilety będzie można zakupić wyłącznie na podstawie posiadanego potwierdzenia (EU certyfikat covidowy /lub aktualny test). Liczba biletów, jako nie wliczanych do limitu, jest nieograniczona.
Poprosimy więc osoby zaszczepione lub chcące wykonać test, aby przy zakupie biletu od razu informowały o tym by NIE BLOKOWAĆ DOSTĘPU OSOBOM NIEZASZCZEPIONYM DO OGRANICZONEJ PULI ! (oczywiście to tylko prośba nie przymus)
– Posiadanie certyfikatu lub aktualnego wyniku testu będzie sprawdzane przy wejściu na koncert (bramka). Jeśli ktoś zadeklaruje podczas kupna biletu, że jest osobą w pełni zaszczepioną a na bramce nie okaże stosownego zaświadczenia lub aktualnego testu wykluczającego zakażenie, nie zostanie wpuszczony na koncert, pomimo zakupionego biletu.
Uprzejmie prosimy o zrozumienie. Czasy są trudne i wszyscy musimy być odpowiedzialni. Organizator nie może narażać nikogo ani zespołów ani widzów na zachorowanie. Podlegamy, NAWET JEŚLI NIE ZAWSZE JE AKCEPTUJEMY, wytycznym, których zwyczajnie musimy przestrzegać by impreza mogła się odbyć.
Zróbmy to razem , bawmy się dobrze i pokażmy wszystkim, że wykonawcy i słuchacze metalu to ludzie mądrzy i odpowiedzialni.
 
Bilety w cenie :
129 zł – przedsprzedaż do 9 sierpnia
139 zł – przedsprzedaż od 9 tego sierpnia
* obowiązuje też dystans / maseczki / dezynfekcja
Organizator zapewnia środki do dezynfekcji rąk.
 
Bilety dostępne tutaj : 
https://m-artartisticagency.com/oplaty-za-bilety-pay-pal-visa-etc.html?fbclid=IwAR0Q86KXqVg8M9HrohEv1CL8P2TfOU8bibnmhU35bzJysT9o5CMHX5Ep8pI
Music Wolves - Odstęp

Jesień z Louder Fest – Black River + The Sixpounder + support

Jesień z Louder Fest, edycja klubowa!Black River i The Sixpounder ruszają we wspólną trasę! Trzy wrześniowe koncerty, w trzech miastach w Polsce! Bilety: https://www.biletomat.pl/…/jesien-z-louder-fest-poznan…/https://www.eventim.pl/artist/black-river/https://goout.net/…/jesien-z-louder-fest-black…/hguj/Early Birds – 49…

Więcej ==>