EVERLUST, zespół gotycki rock / melodic metal, z dumą prezentuje swój oficjalny teledysk do utworu „Land of Dreams”, zaczerpnięty z nadchodzącego albumu „Diary of Existence”, który ukaże się 7 maja na wszystkich platformach streamingowych, a później na CD. format za pośrednictwem Wormholedeath.

Piosenka„ Land of Dreams ”opowiada o uczuciach, o tym,  gdy jesteś gotowy poświęcić się dla ukochanej osoby, tak bardzo, że nie przejmujesz się własnym szczęściem. Jednak gdy to się stanie, czujesz się zawiedziony, a to stało się ciężarem zbyt dużym do zniesienia ”.

EVERLUST to gotycki rock / melodic metalowy zespół z Rygi na Łotwie. Ich muzykę można określić jako melancholijną i romantyczną. Śpiewają o miłości, namiętności, złamanym sercu, nieszczęściu, śmierci. Poza tym są w tej chwili jedynym aktywnym zespołem gotyckim w regionie bałtyckim z silnym wpływem takich zespołów jak „Draconian”, „Theatre of Tragedy”, „Charon”, „Paradise Lost”, „Sentented”, „Lacuna Coil”. , „Trees of Eternity” i nie tylko. 

Zapraszamy do odsłuchu! 

 

Music Wolves - Odstęp

SOTHORIS prezentuje najnowszy singiel ! ! !

Po trzech latach wydawniczej ciszy powraca zespół SOTHORIS! Na nowej, drugiej w dyskografii płycie zatytułowanej „Wpiekłowstąpienie” polska kapela SOTHORIS (blackened death metal) pokazuje swoje brutelniejsze oblicze. Warstwa…

Więcej ==>
Deadly Vision

Deadly Vision

AVE!!! Najnowszy, album Deadly Visions nadciąga na salony – „Slaughterous foreplay”. 8 ciężkich jak walec kawałków, które nie biorą jeńców! Słuchajcie i dzielcie się nimi…

Więcej ==>
Vane- The Cannibal

Vane- The Cannibal

Premiera najnowszego teledysku Vane- The Cannibal The Cannibal, najnowszy singiel i teledysk jest oficjalnie dostępny! Bez zbędnego paplania, oglądajcie go poniżej:

Więcej ==>