EVERLUST, zespół gotycki rock / melodic metal, z dumą prezentuje swój oficjalny teledysk do utworu „Land of Dreams”, zaczerpnięty z nadchodzącego albumu „Diary of Existence”, który ukaże się 7 maja na wszystkich platformach streamingowych, a później na CD. format za pośrednictwem Wormholedeath.

Piosenka„ Land of Dreams ”opowiada o uczuciach, o tym,  gdy jesteś gotowy poświęcić się dla ukochanej osoby, tak bardzo, że nie przejmujesz się własnym szczęściem. Jednak gdy to się stanie, czujesz się zawiedziony, a to stało się ciężarem zbyt dużym do zniesienia ”.

EVERLUST to gotycki rock / melodic metalowy zespół z Rygi na Łotwie. Ich muzykę można określić jako melancholijną i romantyczną. Śpiewają o miłości, namiętności, złamanym sercu, nieszczęściu, śmierci. Poza tym są w tej chwili jedynym aktywnym zespołem gotyckim w regionie bałtyckim z silnym wpływem takich zespołów jak „Draconian”, „Theatre of Tragedy”, „Charon”, „Paradise Lost”, „Sentented”, „Lacuna Coil”. , „Trees of Eternity” i nie tylko. 

Zapraszamy do odsłuchu! 

 

Music Wolves - Odstęp

Premiera singla od Lips of Ashes

Zespół Lips of Ashes powstał w 2018 roku. Kapelę tworzy piątka przyjaciół i miłośników cięższych haevy metalowych i hard rockowych brzmień ? Inspirują się takimi…

Więcej ==>

Jasinka – The Viking’s Dream (video)

Pieśń w północnych klimatach, inspirowany szarą, zimową aurą ostatnich tygodni Projekt polskiej Jasinki coraz bardziej przywodzi mi na myśl najlepsze zachodnich projeky Neofolkowe jak Myrkur.…

Więcej ==>